Facebook

ul. Opolska paw. 723,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
tel. 32 724-83-44

CZYNNE:
pn-pią 1500 - 2000
sobota 1000 - 2000
niedziela 1200 - 2000

Sala Zabaw AKUKU
Rezerwacja Kliknij by złożyć rezerwację

O nas

Deszcz, słońce, lato, zima czeka na Ciebie zabaw kraina! aKuKu to sala zabaw dla całej rodziny. To miejsce przeznaczone do rodzinnego spędzania wolnego czasu . Tu w bardzo ciekawy sposób spędzisz czas, a Twoja pociecha przeżyje chwile pełne radości i uśmiechu, ubarwione dźwiękami dziecięcych piosenek. Duża, bajecznie kolorowa, przestronna sala, dobrze oświetlona zarówno oświetleniem dziennym jak i sztucznym. Labirynty, zjeżdżalnie, przeszkody, basen z piłeczkami trampolina i inne atrakcje tu dla was mamy!

W aKuKu nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie mogą czynnie uczestniczyć w zabawach z dziećmi, co nie wątpliwie ma pozytywny wpływ na rozwój najmłodszych. Humor, zabawa w aKuKu to podstawa! To dawka ruchu dla Twojej pociechy, gdzie przyjemność połączona jest z pożytecznym. To miejsce, które wspiera rozwój psychofizyczny dzieci. Ponadto sala ta pozwala na rozwijanie kontaktów z rówieśnikami poprzez wspólną zabawę. Dziecko kształtuje tu zwinność i szybkość, uczy się samodzielności oraz zaradności.

Rodzicom i opiekunom oferujemy przytulną kawiarenkę, bezprzewodowy, bezpłatny Internet oraz przegląd prasy. Na głodnych i spragnionych po psotach i figlach czeka kawiarenka zaopatrzona w słodkości, napoje oraz przepyszną kawę.

aKuKu to sala zabaw przyjazna maluchom do trzeciego roku życia. Specjalnie dla najmłodszych została stworzona „ strefa malucha” z małym basenem z piłeczkami i labiryntem. zjeżdżalnią mnóstwem zabawek, w której maluszki nie chodzące jak i te poczynające pierwsze kroki mogą z rodzicami spędzić czas na wspólnej zabawie. Ponadto kącik dla maluchów znajduje się przy kawiarni, dzięki temu rodzice mają też czas na wypicie kawy. Dla potrzeb i komfortu rodziców i dzieci w toaletach znajduje się przewijak.

Zachęcamy również do organizacji urodzinek. Zapewnij swemu dziecku i jego gościom niezapomnianą dwugodzinną zabawę w naszej Sali. Na zabawę możesz wybać jedną z 2 salek: Duża: "Na Madagaskarze" i Mała: "W krainie Króla Lwa". Salki są udekorowane girlandami i kolorowymi balonami. Dodatkowo urodzinki można uatrakcyjnić zabawą z animatorem.. Specjalista od zabawy zagwarantuje dodatkowe atrakcje całej ekipie urodzinowej.

Na naszej stronie istnieje mozliwośc zrobienia rezerwacji on-line

aktualności

Rewolucja

17.10.2016

W lipcu 2016 roku Sala Zabaw aKuKu przeszła swoistą metamorfozę. Wymieniliśmy meble w szatni, kawiarni i na salkach urodzinowych. ... (więcej)

Uruchomiliśmy system rezerwacji

17.06.2014

Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego mogą Państwo skorzystać z systemu rezerwacji on line naszych salek urodzinowych. Jeśli c ... (więcej)